مرتب سازی بر اساس:
  • پرفروش ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • انتخاب من
Bulk tea

توضیحات

توضیحات

چای احمد با توجه به قدمت چندین دهه مصرف چای در بین اقشار مردم و تقاضای بسیار زیاد چای در بین مردم کل دنیا میباشد که در سال 2013 و 2015 چندین جایزه به لحاظ طمع دریافت نمود و این محصول در کشور عزیزمان ایران نیز طرفداران بی شماری دارد

400 gr

توضیحات

توضیحات

چای معطر مخصوص احمد وزن : 500 گرم وزن بسته بندی : 700 گرم ابعاد بسته بندی: 25*25 سانتی متر نوع چای : سیاه نوع بسته بندی :بسته ای معطر : بله با طعم ارل گری محل کشت : هندوستان مدت زمان دم کشیدن : 5 دقیقه ارگانیک : خیر شماره پروانه بهداشت : 6737 سایر توضیحات : چای احمد با توجه به قدمت چندین دهه مصرف چای در بین اقشار مردم وتقاضای بسیار زیاد چای احمد که یکی از خوش نام ترین و مرغوبترین محصولات چای در بین مردم کل دنیا میباشد که در سال 2013 و 2015 چندین جایزه به لحاظ طعم دریافت نمود و این محصول در کشور عزیزمان ایران نیز طرفداران بی شماری دارد.

توضیحات

مشخصات چای کیسهای 100 عددی احمد مشخصات کلی طعم ساده عطری نیست نوع محصول چای سیاه کیسه ای

توضیحات

توضیحات

کافئین قهوه خستگی را از بدن ما دور می کند و سبب سرحالی ما می شود، قادر است استرس، دلهره، تنش و اضطراب را تشدید کند. نوشیدن حساب شده و کم این نوع نوشیدنی برای بدن هیچ ضرری ندارد و نباید مصرف آن را به بیش از دو فنجان در روز برسانید. استفاده از کافی میت به خوش مزه تر شدن قهوه شما کمک می کند و توجه داشته باشید مه تحقیقات نشات داده است که کافئین قهوه برای زنان باردار مناسب نیست و سبب رشد ناقص جنین، سقط یا زایمان زودرس می شود.

×1000

توضیحات

500 gr

توضیحات

توضیحات

1 gr

توضیحات

توضیحات

×20
18 gr

توضیحات

توضیحات

×20
30 gr

توضیحات

×20

توضیحات

5 kg

توضیحات

×15

توضیحات

- کافی میت اورجینال - با کف بیشتر و عطر و طعم فوق العاده - مناسب برای استفاده با انواع قهوه، چای و نسکافه

×5

توضیحات

چای فله دبش 5 کیلویی یک محصولی کاملا دستچین شده از بهترین باغ های چای آسام هندوستان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .

×1000

توضیحات

چای، گیاهی بسیار قدیمی است که ابتدا در کشور چین مشاهده شد و پس از پی بردن به خواص درمانی آن، بسیار محبوب شد و کشورهای اروپایی نیز خواهان این گیاه شفابخش شدند. چای گیاه مناطق آسیای شرقی است که بهتدریج به دلیل خواص فراوان در مناطق مختلف جهان کشت شد. این گیاه مفید سرشار از آنتیاکسیدان است که میتواند از بروز سرطان جلوگیری کند؛ همچنین به عنوان منبعی از کافئین، شناخته میشود و درد عضلات را پس از ورزش کردن کاهش میدهد. برگ خشکشده چای، بهطورمعمول مورداستفاده قرار میگیرد اما دم کردن گیاه تازه آن میتواند بسیار مفید و لذت بخشتر باشد. مصرف چای پس از طی کردن یک روز طولانی میتواند انرژی شما را بازیابی کند و بهقول معروف، خستگی شما را بیرون کند. چای سیاه در ایران بسیار پرطرفدار است. چای کیسهای نامبر وان احمد یک چای خوش بو است که حاوی 25 عدد چای کیسهای است.

×12

توضیحات

×1

توضیحات

×12

توضیحات

توضیحات

قهوه فرانسه آرام برگرفته از مرغوبترین دانه های عربیکا و روبوستا با رست کاملا تخصصی این برند که با درصد 70-30 با هم مخلوط شده و مناسب برای دستگاه های فرانسه ساز ، فیلتر دار ، موکاپات ، فرنچ پرس ، V60 و ... آسیاب شده است . یک قاشق غذا خوری پودر قهوه فرانسه معادل 7 گرم را داخل قهوه ساز فیلتری یا فرنچ پرس ریخته ، قهوه پس از 4 دقیقه آماده نوشیدن است . با قهوه فرانسه آرام طعم واقعی و دلنشین قهوه ساخته شده به سبک فرانسوی ها را تجربه کنید .

توضیحات

قهوه آرام در سال 1368شمسی در تهران تاسیس گردید ابتدا از یک فروشگاه کوچک قهوه آغاز و به مرور زمان بر حسب تجربه به یکی از بزرگ ترین قطب های تولید و فرآوری قهوه در ایران تبدیل شد. تولیدیقهوه آرامبا تعداد حدود 40 اسکیو کالا در بسته بندی ساشه ، جعبه و قوطی و همچنین در قسمت فله فعالیت خود را در خصوص اعطایی نمایندگی انحصاری در شهرستانها و فروشگاه های زنجیره ای از سال 1398 بطور وسیع شروع نمود که با توجه به تنوع و بسته بندی کاملا منحصر بفرد توانست درقالب تولید ملی جایگاه بسیار خوبی در سطح بازار ایران داشته باشد. آرام یکی از بزرگترین مجموعه های فرآوری و رست قهوه در ایران است.

توضیحات

قهوه ترک آرام با طعم تلخ با کافئین بالا تهیه شده از دانه های عربیکا و روبوستای ترکیبی مخصوص این برند و رنگی تیره شفاف است . هرچه قهوه تیره تر باشد تلخی آن بیشتر است و میزان بو دادن قهوه در طعم آن تاثیر گذار است ولی اگر بیش از حد بو داده شود می سوزد و خواص خودش را از دست می دهد. قهوه ای که رنگ تیره شفاف و طعم تلخ تری داشته باشد مرغوب و اصیل تر است. دقت کنید قهوه پودری زمان دم کشیدن باید کمی روغن پس دهد و مزه آن تلخ باشد که از ویژگی های ترک مخصوص قهوه آرام است.

توضیحات

مشخصاتپودر قهوه ترک عربیکا آرام ARAM Coffee مشخصات کلی براساس برند آرام | ARAM

توضیحات

این نوع از قهوه ، خالص ترین نوع قهوه است. برای تهیه ی قهوه اسپرسو، باید به وسیله ی دستگاه های مخصوص ، آب جوش را با سرعت بالایی از میان دانه های آسیاب شده ی قهوه عبور داد. این کار کاملا حرفه ای بوده و در برخی از کافه های بسیار مشهور، افرادی متخصص تحت عنوان اسپرسو ساز این قهوه را که قوت قلب قهوه خوران حرفه ای است را تهیه می کنند.

توضیحات

این نوع از قهوه، خالصترین نوع قهوه است. برای تهیهی قهوه اسپرسو، باید به وسیلهی دستگاههای مخصوص، آب جوش را با سرعت بالایی از میان دانههای آسیاب شدهی قهوه عبور داد. این کار کاملا حرفهای بوده و در برخی از کافههای بسیار مشهور، افرادی متخصص تحت عنوان اسپرسو ساز این قهوه را که قوت غالب قوه خوران حرفهای است را تهیه میکنند.

Aram red robusta 1kg

توضیحات

توضیحات

معرفی کوتاه دانه قهوه برزیل ریو یک کیلو گرمی دانه قهوه برزیل ریو یکی از قدیمی ترین گونه هاست. برزیل 100% عربیکا با طعم فندق و عطر مطبوع اسیدیته پایین

توضیحات

چای، گیاهی بسیار قدیمی است که ابتدا در کشور چین مشاهده شد و پس از پی بردن به خواص درمانی آن، بسیار محبوب شد و کشورهای اروپایی نیز خواهان این گیاه شفا بخش شدند. چای گیاه مناطق آسیای شرقی است که به تدریج به دلیل خواص فراوان در مناطق مختلف جهان کشت شد. این گیاه مفید سرشار از آنتیاکسیدان است که میتواند از بروز سرطان جلوگیری کند؛ همچنین به عنوان منبعی از کافئین، شناخته میشود و درد عضلات را پس از ورزش کردن کاهش میدهد. برگ خشک شده چای، به طورمعمول مورداستفاده قرار میگیرد اما دم کردن گیاه تازه آن میتواند بسیار مفید و لذت بخشتر باشد. مصرف چای پس از طی کردن یک روز طولانی میتواند انرژی شما را بازیابی کند و به قول معروف، خستگی شما را بیرون کند. چای سیاه در ایران بسیار پرطرفدار است ، اما به دلیل خواص فراوان چای سبز، این چای نیز توانسته محبوب شود. چای ارل گری شهرزاد یک چای خوش بو است که 500 گرم وزن دارد.

توضیحات

چای کاوردار دبش 700 عددی

توضیحات

چای کلکته قرمز 500 گرمی شهرزاد ساده

Aram red arabica coffee 1kg

توضیحات

توضیحات

چای، گیاهی بسیار قدیمی است که ابتدا در کشور چین مشاهده شد و پس از پی بردن به خواص درمانی آن، بسیار محبوب شد و کشورهای اروپایی نیز خواهان این گیاه شفا بخش شدند. چای گیاه مناطق آسیای شرقی است که به تدریج به دلیل خواص فراوان در مناطق مختلف جهان کشت شد. این گیاه مفید سرشار از آنتی اکسیدان است که میتواند از بروز سرطان جلوگیری کند؛ همچنین به عنوان منبعی از کافئین، شناخته میشود و درد عضلات را پس از ورزش کردن کاهش میدهد. برگ خشک شده چای، به طورمعمول مورداستفاده قرار میگیرد اما دم کردن گیاه تازه آن میتواند بسیار مفید و لذت بخشتر باشد. مصرف چای پس از طی کردن یک روز طولانی میتواند انرژی شما را بازیابی کند و به قول معروف، خستگی شما را بیرون کند. چای سیاه در ایران بسیار پرطرفدار است ، اما به دلیل خواص فراوان چای سبز، این چای نیز توانسته محبوب شود. چای ارل گری شهرزاد یک چای خوش بو است که 500 گرم وزن دارد.

توضیحات

چای کیسه ای دبش مدل ساده بسته 100 عددی

توضیحات

چای ساده علی 450 گرمی

Ali aromatic tea 450g

توضیحات

توضیحات

چای ارل گری دبش ترکیبی خاص از چای با کیفیت سیلان و آسام هندوستان می باشد که با عطر طبیعی برگاموت معطرشده است.این عطر مختص چای دبش بوده و بصورت انحصاری در اختیار این شرکت می باشد و مشابه آن در محصولات دیگر دیده نمی شود . رنگ و طعم واقعی این چای به همراه عطر طبیعی برگاموت باعث استقبال بی نظیر مصرف کنندگان از این محصول گردیده است.

توضیحات

چای کلاسیک دبش دارای رنگ منحصر به فرد و طعم گس فوق العاده بالا می باشد. علاوه بر ویژگی های ذکر شده ، چای کلاسیک دبش به دلیل زود دم بودنش مناسب ترین چای برای پذیرایی در مجالس می باشد .

توضیحات

کافی میکس ترکیبی از پودر قهوه فوری، کریمر غیرلبنی و شکر می باشد. کریمر غیرلبنی فاقد لاکتوز و چربی شیر است. کافی میکس نوشیدنی رایج بین خانوادههای ایرانی است که همه به آن علاقه دارند. دو نوع کافی میکس وجود دارد که یکی از آنها علامت سه در یک روی آن قرار دارد شکر در آن وجود دارد و علامت دو در یک آن نشان از عدم وجود شکر است. نوشیدنیهای آماده مانند کافی میکس به دلیل کافئینی که در ترکیبات دارد سبب رفع خستگی، رفع خواب و کسالت خواهد شد همچنین حس نشاط و شادابی در افراد ایجاد میکند افرادی که روزانه فعالیتهای سخت ازجمله ورزش و فعالیتهای بدنی سنگین را انجام میدهند، با مصرف این نوشیدنی خستگی خود را برطرف میکنند.

400 gr

توضیحات