مرتب سازی بر اساس:
  • پرفروش ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • انتخاب من
Bulk tea

توضیحات

توضیحات

توضیحات

چای احمد با توجه به قدمت چندین دهه مصرف چای در بین اقشار مردم و تقاضای بسیار زیاد چای در بین مردم کل دنیا میباشد که در سال 2013 و 2015 چندین جایزه به لحاظ طمع دریافت نمود و این محصول در کشور عزیزمان ایران نیز طرفداران بی شماری دارد

توضیحات

چای معطر مخصوص احمد وزن : 500 گرم وزن بسته بندی : 700 گرم ابعاد بسته بندی: 25*25 سانتی متر نوع چای : سیاه نوع بسته بندی :بسته ای معطر : بله با طعم ارل گری محل کشت : هندوستان مدت زمان دم کشیدن : 5 دقیقه ارگانیک : خیر شماره پروانه بهداشت : 6737 سایر توضیحات : چای احمد با توجه به قدمت چندین دهه مصرف چای در بین اقشار مردم وتقاضای بسیار زیاد چای احمد که یکی از خوش نام ترین و مرغوبترین محصولات چای در بین مردم کل دنیا میباشد که در سال 2013 و 2015 چندین جایزه به لحاظ طعم دریافت نمود و این محصول در کشور عزیزمان ایران نیز طرفداران بی شماری دارد.

توضیحات

مشخصات چای کیسهای 100 عددی احمد مشخصات کلی طعم ساده عطری نیست نوع محصول چای سیاه کیسه ای

توضیحات

چای، گیاهی بسیار قدیمی است که ابتدا در کشور چین مشاهده شد و پس از پی بردن به خواص درمانی آن، بسیار محبوب شد و کشورهای اروپایی نیز خواهان این گیاه شفا بخش شدند. چای گیاه مناطق آسیای شرقی است که به تدریج به دلیل خواص فراوان در مناطق مختلف جهان کشت شد. این گیاه مفید سرشار از آنتی اکسیدان است که میتواند از بروز سرطان جلوگیری کند؛ همچنین به عنوان منبعی از کافئین، شناخته میشود و درد عضلات را پس از ورزش کردن کاهش میدهد. برگ خشک شده چای، به طورمعمول مورداستفاده قرار میگیرد اما دم کردن گیاه تازه آن میتواند بسیار مفید و لذت بخشتر باشد. مصرف چای پس از طی کردن یک روز طولانی میتواند انرژی شما را بازیابی کند و به قول معروف، خستگی شما را بیرون کند. چای سیاه در ایران بسیار پرطرفدار است ، اما به دلیل خواص فراوان چای سبز، این چای نیز توانسته محبوب شود. چای ارل گری شهرزاد یک چای خوش بو است که 500 گرم وزن دارد.

توضیحات

چای، گیاهی بسیار قدیمی است که ابتدا در کشور چین مشاهده شد و پس از پی بردن به خواص درمانی آن، بسیار محبوب شد و کشورهای اروپایی نیز خواهان این گیاه شفا بخش شدند. چای گیاه مناطق آسیای شرقی است که به تدریج به دلیل خواص فراوان در مناطق مختلف جهان کشت شد. این گیاه مفید سرشار از آنتیاکسیدان است که میتواند از بروز سرطان جلوگیری کند؛ همچنین به عنوان منبعی از کافئین، شناخته میشود و درد عضلات را پس از ورزش کردن کاهش میدهد. برگ خشک شده چای، به طورمعمول مورداستفاده قرار میگیرد اما دم کردن گیاه تازه آن میتواند بسیار مفید و لذت بخشتر باشد. مصرف چای پس از طی کردن یک روز طولانی میتواند انرژی شما را بازیابی کند و به قول معروف، خستگی شما را بیرون کند. چای سیاه در ایران بسیار پرطرفدار است ، اما به دلیل خواص فراوان چای سبز، این چای نیز توانسته محبوب شود. چای ارل گری شهرزاد یک چای خوش بو است که 500 گرم وزن دارد.

400 gr

توضیحات

5 kg

توضیحات

توضیحات

×1000

توضیحات

چای، گیاهی بسیار قدیمی است که ابتدا در کشور چین مشاهده شد و پس از پی بردن به خواص درمانی آن، بسیار محبوب شد و کشورهای اروپایی نیز خواهان این گیاه شفابخش شدند. چای گیاه مناطق آسیای شرقی است که بهتدریج به دلیل خواص فراوان در مناطق مختلف جهان کشت شد. این گیاه مفید سرشار از آنتیاکسیدان است که میتواند از بروز سرطان جلوگیری کند؛ همچنین به عنوان منبعی از کافئین، شناخته میشود و درد عضلات را پس از ورزش کردن کاهش میدهد. برگ خشکشده چای، بهطورمعمول مورداستفاده قرار میگیرد اما دم کردن گیاه تازه آن میتواند بسیار مفید و لذت بخشتر باشد. مصرف چای پس از طی کردن یک روز طولانی میتواند انرژی شما را بازیابی کند و بهقول معروف، خستگی شما را بیرون کند. چای سیاه در ایران بسیار پرطرفدار است. چای کیسهای نامبر وان احمد یک چای خوش بو است که حاوی 25 عدد چای کیسهای است.

توضیحات

ریشهٔ این گیاه در طب سنتی ایران دارای ارزش دارویی است و از آن به عنوان آرام بخش اعصاب، خواب آور، ضد تشنج، درمان افسردگی، هضم کننده غذا و ضد دل پیچه استفاده میشود. مقدار مصرف آن ۵ - ۱۰ گرم در روز است .

توضیحات

از عطر و طعم اسانس گل محمدی در بسیاری از فرآورده های داروئی و غذایی و عطر سازی استفاده می شود و یکی از پرکاربرد ترین و گران ترین اسانس های موجود در دنیا می باشد. از غنچه گل محمدی خشک شده در تهیه شیرینی جات و آشپزی ها استفاده زیادی شده و از عطر و طعم لذت بخش آن استفاده می کنند و همچنین ممکن است از غنچه گل محمدی خشک شده برای تزیین غذا استفاده کنند. در برخی از موارد از غنچه گل محمدی برای خوشبو کردن فضا ها و یا به عنوان ادویه در غذا استفاده می شود. یکی از پر کاربرد ترین موارد استفاده از غنچه گل محمدی ، دمنوش خوش طعم گل محمدی می باشد.

×12

توضیحات

توضیحات

چای سبز بسیار مفید است و حاوی مقادیر بسیار بالایی آنتی اکسیدان می باشد . مصرف چای سبز به کاهش اشتهای مفرط و همین طور کاهش وزن و حفظ تناسب اندام کمک می کند و در طول روز می توان 2 تا 4 فنجان چای سبز میل نمود. بهترین روش دم کردن چای سبز: برای تهیه یک فنجان بزرگ یا یک لیوان چای سبز به حدود 5 گرم چای سبز نیاز دارید ، 5 گرم چای سبز حدود 1 قاشق سوپخوری برگهای درشت چای سبز است، اگر چای سبز شما پودر شده است 1/4 قاشق سوپخوری آن معادل 5 گرم است ، اگر چای سبز از نوع ریز باشد 1/2 قاشق سوپ خوری آن معادل 5 گرم خواهد بود ، نسبت به نوع چای سبز خود مقدار مناسب آن را آماده نمایید ، 1 فنجان بزرگ یا یک لیوان آب جوش آماده کنید ، دمای مناسب برای تهیه چای سبز 80 درجه سانتی گراد است بنابراین آب در حال جوش را داخل لیوان بریزید و حدود 30 ثانیه صبر کنید تا از دمای در حال جوش بیفتد و مناسب برای دم کردن چای سبز شود ، سپس چای سبز را داخل توری یا چای صاف کن بریزید ( می توانید از لیوانهای مخصوص چای سبز استفاده نمایید)، چای صاف کن یا توری حاوی برگ چای سبز را داخل آب جوش بگذارید و درب ظرف را بگذارید ، حدود 5 دقیقه چای سبز را داخل آب جوش نگه دارید و سپس چای صاف کن یا توری حاوی تفاله های چای سبز را خارج نمایید ، چای سبز دم ده و آماده میل کردن است .

توضیحات

خواص چای ترش دم کرده ی چای ترش کاهش دهنده ی فشار خون، خنک کننده ی بدن، رقیق و تصفیه کننده ی خون، کنترل کننده ی کلسترول خون، اختلالات کبدی و صفرایی و همچنین آرام بخش است و برعکس چای که باعث دفع آهن می شود، چای ترش خود یکی از منابع غنی آهن به شمار می آید. برای هر بار مصرف، 5 گرم از گل برگ های چای قرمز را داخل یک فنجان ریـخـته و سپس آب جوش بر روی آن بریزند و سرپوشی گذاشته، 10 دقیقه بماند تا دم بکشد، سپس صاف کرده و میل کنید.

توضیحات

امروزه خواص گل بابونه در سطح جهان بسیار شناخته شده است.از محصول های ساخته شده بر پایه بابونه معمولاً برای درمان بسیاری از بیماری های انسان نظیر تب یونجه، التهاب ها،اسپاسم های عضلانیو ... استفاده می شود. با توجه به خواص گل بابونه روغن های با پایه بابونه در مواد آرایشی و آروماتراپی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از مواد پایه مختلف از گل بابونه تهیه شده است که پر کاربرد ترین آن ها به شکل چای گیاهی است. شناخت مردم از خواص گل بابونه بالا رفته است.به طور مثال در جهان روزانه بیش از یک میلیون فنجان چای بابونه مصرف می شود که نمایانگر خواص گل بابونه است.

توضیحات

تهیه چای: در یک قوری 2 گرم گل پنیرک و یک لیوان آب سرد می ریزیم و اجازه می دهیم تا 5 دقیقه بجوشد ، سپس در حالیکه این چای در حال جوش است روی آن یک لیوان آب می ریزیم و بعد از یک ربع آن را صاف می کنیم و این چای مفید را می نوشیم.

توضیحات

اسطوخودوس در بیشتر نقاط دنیا بحالت خود می روید مخصوصا در جنوب فرانسه مناطق مدیترانه و در تورنتو به مقدر زیاد وجود دارد و بسته به شرایط میط و خاک به انواع مختلفه ظاهر می شود .

توضیحات

طرز تهیه چای به سنتی: مواد لازم: به خشک شده ۱ قاشق چایخوری آب جوش ۱ لیوان طرز تهیه: به خشک شده را در یک لیوان شیشه ای بزرگ بریزید. لیوان را تا نیمه با آب جوش پر کنید. روی لیوان را با حوله آشپزخانه تمیز بپوشانید و بگذارید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بماند. قبل از سرو کردن چای، لیوان را با آبجوش پر کنید و نوش جان کنید.

توضیحات

مرزنجوش به اندازه ی پونه ی کوهی (ارگانو) که رابطه ی بسیار نزدیکی با آن دارد شناخته شده نیست، اماخواص مرزنجوشاز نظر پزشکی و درمان و سلامت و زیبایی بی نظیر است. مرزنجوش یک گیاه همه ساله است که خاستگاه آن مناطق مدیترانه است. این روزها، این گیاه را در باغ های سرتاسر جهان می کارند. این گیاه معمولا به عنوان جایگزینی برایپونهی کوهی در آشپزی استفاده می شود و بافتی نرم تر و مزه ای نسبتا ملایم تر از آن دارد.

توضیحات

خواص به لیمو بسیار فوق العاده هستند. از فواید آن هر چه بگوییم، کم است: کاهش تورم و التهاب در بدن، حفاظت از ماهیچه ها، تقویت سیستم ایمنی، آرامش بخشیدن به معده، کاهش تب، آرامش بخشیدن به اعصاب و رفع احتقان. به لیمو برای کاهش وزن نیز بسیار توصیه می شود. به لیمو در آمریکای جنوبی به وفور استفاده می شود اما در سایر نقاط دنیا نیز به خاطر خواص دارویی فراوانش در قالب اسانس کاربرد دارد. به لیمو بوته ای چندساله است که عطر لیمو را داراست و با لمس برگ آن این بو تشدید می شود. بوته ی به لیمو، می تواند ارتفاعی ۲ تا ۳ متری داشته باشد و گل های ریز بنفش و سفید دارد. ابتدا از به لیمو فقط برای مصارف غذایی مختلف استفاده می شد. مثلا آن را برای رفع بوی ماهی و مرغ در طبخ غذا به کار می بردند یا در نوشیدنی ها، مربا، انواع سس و سالاد استفاده می کردند. اما مصرف به لیمو به عنوان گیاهی با خواص دارویی قدمت چندانی ندارد و به تازگی مورد توجه واقع شده است. روغن به لیمو حاوی مواد سازنده ی آنتی اکسیدان مانند: گرانول، نرول، ورباسکوزید، و سیترال است. برگ خشک شده ی به لیمو قابلیت دم کردن نیز دارد و به عنوان یکی از دمنوش های گیاهی با خواص مفید درمانی برای بخش های مختلف بدن و فرایند سوخت وساز استفاده می شود.

توضیحات

دمکرده گل گاوزبان را به همراه کمی لیمو عمانی، یک دمنوش مناسب برای مقابله با سرماخوردگی است. این دمنوش به شرط ترش نبودن به خصوص در ابتدای شروع علائم سرماخوردگی، یک نوشیدنی مناسب برای بهبود حال بیمار است.

توضیحات

کافئین قهوه خستگی را از بدن ما دور می کند و سبب سرحالی ما می شود، قادر است استرس، دلهره، تنش و اضطراب را تشدید کند. نوشیدن حساب شده و کم این نوع نوشیدنی برای بدن هیچ ضرری ندارد و نباید مصرف آن را به بیش از دو فنجان در روز برسانید. استفاده از کافی میت به خوش مزه تر شدن قهوه شما کمک می کند و توجه داشته باشید مه تحقیقات نشات داده است که کافئین قهوه برای زنان باردار مناسب نیست و سبب رشد ناقص جنین، سقط یا زایمان زودرس می شود.

×15

توضیحات

- کافی میت اورجینال - با کف بیشتر و عطر و طعم فوق العاده - مناسب برای استفاده با انواع قهوه، چای و نسکافه

×5

توضیحات

چای فله دبش 5 کیلویی یک محصولی کاملا دستچین شده از بهترین باغ های چای آسام هندوستان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .

×1

توضیحات

×12

توضیحات

توضیحات

قهوه فرانسه آرام برگرفته از مرغوبترین دانه های عربیکا و روبوستا با رست کاملا تخصصی این برند که با درصد 70-30 با هم مخلوط شده و مناسب برای دستگاه های فرانسه ساز ، فیلتر دار ، موکاپات ، فرنچ پرس ، V60 و ... آسیاب شده است . یک قاشق غذا خوری پودر قهوه فرانسه معادل 7 گرم را داخل قهوه ساز فیلتری یا فرنچ پرس ریخته ، قهوه پس از 4 دقیقه آماده نوشیدن است . با قهوه فرانسه آرام طعم واقعی و دلنشین قهوه ساخته شده به سبک فرانسوی ها را تجربه کنید .

توضیحات

قهوه آرام در سال 1368شمسی در تهران تاسیس گردید ابتدا از یک فروشگاه کوچک قهوه آغاز و به مرور زمان بر حسب تجربه به یکی از بزرگ ترین قطب های تولید و فرآوری قهوه در ایران تبدیل شد. تولیدیقهوه آرامبا تعداد حدود 40 اسکیو کالا در بسته بندی ساشه ، جعبه و قوطی و همچنین در قسمت فله فعالیت خود را در خصوص اعطایی نمایندگی انحصاری در شهرستانها و فروشگاه های زنجیره ای از سال 1398 بطور وسیع شروع نمود که با توجه به تنوع و بسته بندی کاملا منحصر بفرد توانست درقالب تولید ملی جایگاه بسیار خوبی در سطح بازار ایران داشته باشد. آرام یکی از بزرگترین مجموعه های فرآوری و رست قهوه در ایران است.

توضیحات

قهوه ترک آرام با طعم تلخ با کافئین بالا تهیه شده از دانه های عربیکا و روبوستای ترکیبی مخصوص این برند و رنگی تیره شفاف است . هرچه قهوه تیره تر باشد تلخی آن بیشتر است و میزان بو دادن قهوه در طعم آن تاثیر گذار است ولی اگر بیش از حد بو داده شود می سوزد و خواص خودش را از دست می دهد. قهوه ای که رنگ تیره شفاف و طعم تلخ تری داشته باشد مرغوب و اصیل تر است. دقت کنید قهوه پودری زمان دم کشیدن باید کمی روغن پس دهد و مزه آن تلخ باشد که از ویژگی های ترک مخصوص قهوه آرام است.

توضیحات

مشخصاتپودر قهوه ترک عربیکا آرام ARAM Coffee مشخصات کلی براساس برند آرام | ARAM

توضیحات

این نوع از قهوه ، خالص ترین نوع قهوه است. برای تهیه ی قهوه اسپرسو، باید به وسیله ی دستگاه های مخصوص ، آب جوش را با سرعت بالایی از میان دانه های آسیاب شده ی قهوه عبور داد. این کار کاملا حرفه ای بوده و در برخی از کافه های بسیار مشهور، افرادی متخصص تحت عنوان اسپرسو ساز این قهوه را که قوت قلب قهوه خوران حرفه ای است را تهیه می کنند.

توضیحات

این نوع از قهوه، خالصترین نوع قهوه است. برای تهیهی قهوه اسپرسو، باید به وسیلهی دستگاههای مخصوص، آب جوش را با سرعت بالایی از میان دانههای آسیاب شدهی قهوه عبور داد. این کار کاملا حرفهای بوده و در برخی از کافههای بسیار مشهور، افرادی متخصص تحت عنوان اسپرسو ساز این قهوه را که قوت غالب قوه خوران حرفهای است را تهیه میکنند.

Aram red robusta 1kg

توضیحات

توضیحات

معرفی کوتاه دانه قهوه برزیل ریو یک کیلو گرمی دانه قهوه برزیل ریو یکی از قدیمی ترین گونه هاست. برزیل 100% عربیکا با طعم فندق و عطر مطبوع اسیدیته پایین

توضیحات

چای کاوردار دبش 700 عددی

Aram red arabica coffee 1kg

توضیحات

توضیحات

چای ساده علی 450 گرمی

Ali aromatic tea 450g

توضیحات

توضیحات

چای ارل گری دبش ترکیبی خاص از چای با کیفیت سیلان و آسام هندوستان می باشد که با عطر طبیعی برگاموت معطرشده است.این عطر مختص چای دبش بوده و بصورت انحصاری در اختیار این شرکت می باشد و مشابه آن در محصولات دیگر دیده نمی شود . رنگ و طعم واقعی این چای به همراه عطر طبیعی برگاموت باعث استقبال بی نظیر مصرف کنندگان از این محصول گردیده است.

توضیحات

چای کلاسیک دبش دارای رنگ منحصر به فرد و طعم گس فوق العاده بالا می باشد. علاوه بر ویژگی های ذکر شده ، چای کلاسیک دبش به دلیل زود دم بودنش مناسب ترین چای برای پذیرایی در مجالس می باشد .

توضیحات

کافی میکس ترکیبی از پودر قهوه فوری، کریمر غیرلبنی و شکر می باشد. کریمر غیرلبنی فاقد لاکتوز و چربی شیر است. کافی میکس نوشیدنی رایج بین خانوادههای ایرانی است که همه به آن علاقه دارند. دو نوع کافی میکس وجود دارد که یکی از آنها علامت سه در یک روی آن قرار دارد شکر در آن وجود دارد و علامت دو در یک آن نشان از عدم وجود شکر است. نوشیدنیهای آماده مانند کافی میکس به دلیل کافئینی که در ترکیبات دارد سبب رفع خستگی، رفع خواب و کسالت خواهد شد همچنین حس نشاط و شادابی در افراد ایجاد میکند افرادی که روزانه فعالیتهای سخت ازجمله ورزش و فعالیتهای بدنی سنگین را انجام میدهند، با مصرف این نوشیدنی خستگی خود را برطرف میکنند.

توضیحات

چای کیسه ای دبش مدل ساده بسته 100 عددی