مرتب سازی بر اساس:
  • پرفروش ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • انتخاب من
×250
10 gr

توضیحات

×5000
Single salt (5000 pieces)

توضیحات

×288

توضیحات

آنتی باکتری های موجود در انواع مختلف عسل های گیاهی موجب می شود تا این محصول طبیعی یکی از بهترین دارو های طبیعی و موثر در درمان برخی از بیماری ها و اختلال های جسمی و روحی در انسان باشد. ویژگی ها:1-تقویت عمومی بدن 2-تقویت اعصاب 3-ضد میگرن 4-ضد نفخ 5-تقویت کننده کبد،کلیه و دستگاه گوارش 6-محرک اشتها 7-ضد سرفه،آسم و زخم معده

×5000
Single black pepper 2g

توضیحات

×5000
Single red pepper 2g

توضیحات

×5
Golha single brown sumac 5g

توضیحات

×1000
Toothpicks with cover (1000 pieces)

توضیحات

×240

توضیحات

×600

توضیحات

وزن بسته بندی 10 گرم ابعاد بسته بندی 9 * 6 * 3 سانتی متر مدت ماندگاری 6 ماه نوع بسته بندی فویل آلومینیوم شرایط نگهداری دمای یخچال بین 1 تا درجه سانتی گراد

×240

توضیحات

مربا یکی از پر کاربردترین مواد غذایی برای صبحانه در سراسر جهان است و تهیه مربا یکی از روش های قدیمی برای حفظ و نگهداری مواد غذایی بوده است. یکی از خوراکی های دلچسب و خوشمزه که میتوان در میز صبحانه یا عصرانه قرار داد مربا است. مربای هویج محصولی پرطرفدار است که به آسانی قابل تهیه است.همچنین هویج سرشار از ویتامین A است که موجب تقویت بینایی و شادابی پوست می شود و بسیار توصیه شده است که این ماده در برنامه غذایی گنجانده شود.

×5000

توضیحات

×288

توضیحات

×240

توضیحات

×216

توضیحات

×240

توضیحات

×250
20 gr

توضیحات

×216

توضیحات

×80

توضیحات

×150
20 gr

توضیحات

×50
10 gr

توضیحات

×250
10 gr

توضیحات

×250
10 gr

توضیحات

×250
10 gr

توضیحات

×240

توضیحات

آنتی باکتری های موجود در انواع مختلف عسل های گیاهی موجب می شود تا این محصول طبیعی یکی از بهترین داروهای طبیعی و موثر در درمان برخی از بیماری های و اختلال های جسمی و روحی در انسان باشد. ویژگی ها: 1-تقویت عمومی بدن 2-تقویت اعصاب 3-ضد میگرن 4- تقویت کننده کبد،کلیه و دستگاه گوارش 5-مفید برای سرما خوردگی 6- تب بر

×1000
Single sumac (5000 pieces)

توضیحات

×1000
single sugar cube (in paper) 5g

توضیحات

×300

توضیحات

سس کچاپ تکنفره ماسیس (300 عددی )

×240

توضیحات

مربا و شربت آلبالو معمولا به اندازه خود میوه آلبالو خواهان دارد و اغلب در کنار مربای توت فرنگی از پرمصرف ترین مرباهاست. آلبالو دارای خواص آنتی اکسیدانی است، به سلامت قلب کمک می کند و برای کبد و کلیه ها مفید است. این مربا را در صبحانه به همراه کره یا خامه با نان میل کنید و از طعم آن لذت ببرید. بهتر است این مربا را در دمای 5 تا 35 درجه سانتی گراد نگهداری کنید.

×240

توضیحات

مربا یکی از پرکاربردترین مواد غذایی برای صبحانه در سراسر جهان است و تهیه مربا یکی از روش های قدیمی برای حفظ و نگهداری مواد غذایی بوده است. یکی از خوراکی های دلچسب و خوشمزه ای که می توان در میز صبحانه یا عصرانه قرار داد مربا است. مربای هویج محصولی پرطرفدار است که به آسانی قابل تهیه است. همچنین هویج سرشار از ویتامین A است که موجب تقویت بینایی و شادابی پوست می شود و بسیار توصیه شده است که این ماده در برنامه غذایی گنجانده شود.

×1000

توضیحات

×288

توضیحات

مربا و شربت آلبالو معمولا به اندازه خود میوه آلبالو خواهان دارد و اغلب در کنار مربای توت فرنگی از پرمصرف ترین مرباهاست.آلبالو دارای خواص آنتی اکسیدانی است،به سلامت قلب کمک می کند و برای کبد و کلیه ها مفید است. این مربا را در صبحانه به همراه کره یا خامه با نان میل کنید و از طعم آن لذت ببرید.بهتر است این مربا را در دمای 5 تا 35 درجه سانتی گراد کنید.

×288

توضیحات

مربا یکی از پرکاربردترین مواد غذایی برای صبحانه در سراسر جهان است و تهیه مربا یکی از روش های قدیمی برای حفظ و نگهداری مواد غذایی بوده است. یکی از خوراکی های دلچسب و خوشمزه ای که می توان در میز صبحانه یا عصرانه قرار داد مربا است.مربای هویج محصولی پر طرفدار است که به آسانی قابل تهیه است.همچنین هویج سرشار از ویتامین A است که موجب تقویت بینایی و شادابی پوست می شود و بسیار توصیه شده است که این ماده در برنامه غذایی گنجانده شود.

×120

توضیحات

توت فرنگی به دلیل داشتن ترکیبی به نام پلی فنول به پیشگیری از بیماری های قلبی کمک می کند. وهمچنین آنتوسیانین موجود در آن خطر حمله های قلبی را کاهش می دهد.توت فرنگی،یک ضد التهاب طبیعی است.زیرا در آن فلاونوئید کوئرستین وجود دارد که خطر گرفتگی رگ های قلبی را کاهش می دهد.برای رهایی از یبوست به شما کمک می کند.زیرا دارای مقادیر بالایی از پتاسیم و فیبر است.خوردن غذاهایی مانند توت فرنگی،انگور،هندوانه و طالبی که دارای مقدار زیادی آب و فیبر هستند،می توانند به حرکات منظم روده و دفع کمک کنند.فیبر برای به حداقل رساندن یبوست و افزودن فله به مدفوع بسیار ضروری است.