مرتب سازی بر اساس:
  • پرفروش ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • انتخاب من
20 Litr

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت می توانند این کار را انجام دهند. شستشوی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهمترین کارهای روزمره است.مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند.شستن دست برای کاهش آلودگی ها و بیماری ها بسیار اهمیت دارد و این کار را از قدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم. تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده کرده است.

توضیحات

شیشه شوی دارای قدرت تمیزکنندگی بالایی است و برای پاک کردن انواع لکه های ناشی از گرد و غبار ، باران، الودگی های محیطی و انواع لکه های چربی به کار می رود. به کمک فرمولاسیون منحصر به فرد این شیشه پاک کن ، پس از پاک کردن سطوح شیشه ای، شیشه پاک کن به سرعت از روی شیشه تبخیر می شود و ردی از شیشه پاک کن بر روی شیشه باقی نمی ماند. هم چنین برای پاک کردن سطوح صیقلی دیگری مانند آینه و برخی طلق ها و به طور کلی هر گونه سطوح شیشه ای موجود در محل کار مانند: میزها، گلدان های تزیینی، شیشه سکوریت و... با خیالی آسوده از نتیجه کار میتوان از شیشه شوی استفاده کرد.

توضیحات

مایع ظرفشویی،مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید. مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

20 Litr

توضیحات

Goli dishwashing liquid 10liters
10 Litr

توضیحات

مایع ظرف شویی ،مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده ای مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظروف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید.مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و باصرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

×4

توضیحات

مایع ظرفشویی 4 لیتری گلی گلی یکی از برند های نام آشنا قدیمی است که در زمینه تولید مواد شوینده و پاک کننده، محصولات بهداشتی و آرایشی فعالیت میکند. مایع ظرف شویی صورتی گلی یکی از تولیدات این برند است که در حجم 4 لیتر با قیمتی مقرون به صرفه در بازار عرضه شده است. این محصول با قابلیت تمیز کنندگی و براق کنندگی که دارد حرف اول را در زمینه درخشان کردن ظروف شما میزند. با استفاده از این محصول سخت ترین چربی ها و لکه ها به راحتی از روی ظروف شما پاک میشود و اثری از آن باقی نمیماند . مایع ظرفشویی گلی بسیار غلیظ و با صرفه است و با کف زیادی که دارد آلودگی ها را از ظروف شما به طور کامل پاک میکند.

×16

توضیحات

مایع ظرفشویی 1 لیتری گلی گلی یکی از برندهای نام آشنا قدیمی است که در زمینه تولید مواد شوینده و پاک کننده، محصولات بهداشتی و آرایشی فعالیت میکندبا استفاده از این محصول سخت ترین چربی ها و لکه ها به راحتی از روی ظروف شما پاک میشود و اثری از آن باقی نمیماند. مایع ظرفشویی گلی بسیار غلیظ و با صرفه است و با کف زیادی که دارد آلودگی ها را از ظروف شما به طور کامل پاک میکند.

×12

توضیحات

ملیع ظرفشویی،مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده ای مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای موادغذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آن ها را ضدعفونی کنید.مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید می توانید آن ها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

×4

توضیحات

آب ژاول را برای گند زدایی و بو زدایی به کار میبرند. از این ماده در صنعت به عنوان گند زدا و سفید کننده پارچه و خمیر کاغذ استفاده می شود. در خانه برای ضدعفونی کردن و سفید کردن رخت ها به هنگام رختشویی از آب ژاول استفاده می کنند.

×4

توضیحات

این محصول با قدرت پاک کنندگی منحصر به فرد جهت لکه گیری و سفید کردن ملحفه ها و ظروف و همچنین تمیز کردن و ضدعفونی نمودن سرویس های بهداشتی،آشپزخانه،کف پوش های چوبی،کاشی،سرامیک و وسایل چوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

×4

توضیحات

برای ضدعفونی و تمیز کردن توالت ایرانی، توالت فرنگی، سینک دستشویی، سینک فلزی، ظرفشویی، کاشی و سرامیک کف و دیواره های حمام و توالت، لباس های کتان، نخی، حوله و ملحفه های سفید و همچنین وسایل پلاستیکی،ظروف چینی، ملامین و بلور و آب استخرها مورد استفاده قرار می گیرد.

×12

توضیحات

آب ژاول را برای گند زدایی و بو زدایی به کار میبرند. از این ماده در صنعت به عنوان رنگ زدا و سفید کننده پارچه و خمیر کاغذ استفاده می شود. در خانه ها برای ضدعفونی کردن و سفید کردن رخت ها به هنگام رختشویی از آب ژاول استفاده می کنند.

×24
500 gr

توضیحات

×4

توضیحات

مایع ظرفشویی، مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده ای مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی را از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آن ها را ضدعفونی کنید.مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آن ها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

×4
Active dishwashing liquid 3500gr
3500 gr

توضیحات

مایع ظرفشویی،مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده ای مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید. مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آن ها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و باصرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

×4

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت میتوانند این کار را انجام دهند .شستشوی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهمترین کار های روزمره است.مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند.شستن دست برای کاهش آلودگی ها و بیماری ها بسیار اهمیت دارد واین کار را از قدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم.تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده کرده است.

×6

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت می توانند این کار را انجام دهند. شستشوی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهمترین کار های روزمره است. مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند. شستن دست برای کاهش آلودگی ها و بیماری ها بسیار اهمیت دارد و این کار را از قدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم. تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده کرده است.

×4

توضیحات

از دغدغه های اصلی خانم های ایرانی در شستن لباس های تیره میباشد. مایع لباسشویی مدل مشکین تاژ حجم 3750 میلی لیتر مناسب برای لباس هایی با پارچه مشکی رنگ و لباس هایی است که رنگ تیره دارند. اگر لباس های مشکی و تیره با مایع لباسشویی مشکین تاژشسته شوند، دیگر نیاز نخواهد بود نگران از بین رفتن و بور شدن رنگ آن باشید. این مایع لباسشویی حاوی مواد تثبیت کننده رنگ های تیره از جمله رنگ مشکی است که با ثابت نگه داشتن رنگ لباس، فقط لباس ها را تمیز می کند. پاک کنندگی این مایع بسیار قوی بوده و دیگر نیازی نیست در کنار آن از مواد شوینده دیگری استفاده شود. مایع لباسشویی مشکین تاژ به راحتی در بافت پارچه نفوذ می کند و تمامی لکه های موجود روی سطح لباس شما را تمیز می کند. همچنین داخل ترکیبات آن نرم کننده وجود دارد که شما را از ریختن نرم کننده های دیگر بی نیاز خواهد کرد. مایع های لباسشویی مشکین تاژ در چند بسته بندی مختلف به بازار عرضه می شود.

×6
Active laundry liquid 2500g
2500 gr

توضیحات

مایع لباسشویی اکتیو یکی از محصولات با کیفیتی است که می توانید از آن برای شستشوی لباس استفاده کنید. این مایع لباسشویی از رنگ لباس ها محافظت می کند و از تداخل رنگی لباس ها هم جلوگیری خواهد کرد. از ویژگی های این مایع لباسشویی می توانیم به جلوگیری از ایجاد چین و چروک در لباس پس از شست و شو اشاره کرد. مایع لباسشویی اکتیو برای شستن لباس های مجلسی و لباس های ابریشمی و سنگ دوزی شده مناسب است. این محصول به شکلی ساخته شده که از نشست رسوبات داخل ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. این موضوع یکی دیگر از دلایلی به حساب می آید که می توانید این مایع لباسشویی را خریداری کنید. در کل مایع لباسشویی اکتیو از قدرت پاک کنندگی و لکه بری قوی برخوردار است، رایحه بسیار ملایمی دارد و از زنگ زدگی قطعات داخلی ماشین لباسشویی جلوگیری خواهد کرد.

×9

توضیحات

برای همیشگی کردن لطافت لباس و حوله و یا برگرداندن نرمی به تاروپود آن ها می توان از نرم کننده لباس اکتیو استفاده کرد. این مایع نرم کننده به همه لباس ها لطافتی مانند حریر می دهد. با استفاده از مایع نرم کننده لباس و حوله اکتیو بدون نگرانی از زبر شدن، می توان بارها و بارها لباس ها را شست. نرم کننده لباس اکتیو موجب افزایش خاصیت جذب آب در حوله می شود و نرمی پرزهای آن را مجدد برمی گرداند. وجود مواد موثر باعث می شود، لباس ها کمتر چروک شوند و اتوکشی آن ها آسان تر شود. بسیاری از لباس ها به دلیل الیافی که در تاروپودشدن دارند حالت چسبندگی و الکتریسیته دارند که با استفاده از مایع نرم کننده اکتیو این مشکل دیگر پیش نخواهد آمد. مایع اکتیو دارای رایحه های متفاوت گل های بهاری است و در حجم 1500 میلی لیتر و با رنگ های متنوع عرضه شده است. این محصول فقط قدرت نرم کنندگی دارد و قابل استفاده به جای پودر و مایع لباسشویی نیست. اکتیو از سال 1387 وارد بازار رقابت شد و به دلیل کیفیت بالا،فرمول،اسانس و بسته بندی متفاوت خیلی زود جای خود را در سبد خرید خانواده های ایرانی باز کرد. این شرکت محصولاتی مانند مایع سفید کننده، انواع صابون و مایع ظرفشویی،نرم کننده حوله و لباس و... عرضه کرده است و به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل شده است.

×12

توضیحات

استفاده از مایع گاز پاک کن ، یکی از کاربردی ترین روش های امروزی رفع جر م و آلودگی است. گاز یکی از وسیله هایی است که همیشه در معرض جرم و آلودگی ناشی از آشپزی می باشد. برای رفع این جرم ها می توان از مواد شوینده شیمیایی و غیر شیمیایی استفاده کرد. مایع گاز پاک کن یکی از این شوینده ها می باشد. مایع گاز پاک کن به دلیل داشتن تنوع بالا و نیز نوع ساختار و ویژگی های گسترده، یکی از بهترین مایعات ضد عفونی کننده و لکه بر است. فقط باید توجه داشته باشید، در خرید مایع گاز پاک کن باید چند نکته مهم را لحاظ فرمایید. مایع گاز پاک کن به دلیل داشتن ساختارهای گسترده و متفاوت ، تنوع بالایی دارند. ویژگی هایی از قبیل بو، کارایی ، نوع جنس تمییز کننده و...

×16

توضیحات

جرم گیر1 لیتری من یکی از پرقدرت ترین محصولات به عنوان پاک کننده ی سطوح مختلف همچون کاشی و سرامیک , سرویس بهداشتی ایرانی - فرنگی , وان حمام و ... می باشد و با عملکردی فوق العاده برای زدودن جرم و میکروبها در محل های بهداشتی مثل وان حمام ،سرویس بهداشتی و دیگر جاها استفاده می شود. لازم به ذکر است در موقع استفاده از جرمگیر من محصول را با هیچ محصول دیگری نباید ترکیب کرد و به تنهایی باید استفاده گردد.

×4

توضیحات

جوهر نمک تیرک 4 لیتری اسید کلرید ریک که در مصارف خانگی آن را با نام جوهر نمک می شناسیم به دلیل قابلیت خورندگی ای که دارد برای تمیزکاری سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام استفاده از این ماده به عنوان شوینده حتما باید آن را رقیق نمایید.10 پارت از اسید را با 1 پارت از آب مخلوط نمایید و سپس با اسپری و یا برس آن را بر روی سطوح اعمال کنید.HClمی تواند برای دستگاه تنفسی بسیار آزار دهنده باشد بنابراین از آن در مکان های بسته خود داری نمایید و حتما از تهویه ی مناسب استفاده کنید.

×16

توضیحات

جوهر نمک تیرک 1 لیتری اسید کلرید ریک که در مصارف خانگی آن را با نام جوهرنمک می شناسیم به دلیل قابلیت خورندگی ای که دارد برای تمیزکاری سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام استفاده از این ماده به عنوان شوینده حتما باید آن را رقیق نمایید.10 پارت از اسید را با 1 پارت از آب مخلوط نمایید و سپس با اسپری و یا برس آن را بر روی سطوح اعمال کنید.HCL می تواند برای دستگاه تنفسی بسیار آزار دهنده باشد بنابراین از آن در مکان های بسته خودداری نمایید و حتما از تهویه مناسب استفاده کنید.

×12

توضیحات

جرمگیر غلیظ مشکی اکتیو که در بسته بندی 750 گرمی تولید می شود یکی از محصولات برتر و محبوب این برند است. جرم گیر غلیظ مشکی اکتیو دارای رایحه میوه لیمو است و به هنگام استفاده از آن سرویس بهداشتی شما نیز بوی خوش به خود می گیرد. سرعت عملکرد و اثرگذاری این محصول بسیار قوی و بالاست. در کنار جرم گیری باید به قابلیت ضدعفونی کنندگی و لکه زدایی این محصول نیز اشاره کرد. جرم گیر غلیظ مشکی اکتیو قدرت پاک کنندگی و جرم زدایی بسیار بالایی دارد. با استفاده از این محصول انواع میکروب ها و باکتری ها از بین می روند، همچنین رسوبات آهکی باعث می شوند تا لکه هایی زرد بر روی سطوح ایجاد شود که معمولا این لکه ها در طولانی مدت بر روی هم جمع می شوند.

×12

توضیحات

آب ژاول را برای گند زدایی و بو زدایی به کار می برند. از این ماده در صنعت به عنوان رنگ زدا و سفید کننده پارچه و خمیر کاغذ استفاده می شود. در خانه ها برای ضدعفونی کردن و سفید کردن رخت ها به هنگام رختشویی از آب ژاول استفاده می کنند.

×12

توضیحات

از دغدغه های اصلی خانم های ایرانی در شستن لباس های تیره می باشد. مایع لباسشویی مدل مشکین تاژ حجم 1 لیتری مناسب برای لباس هایی با پارچه مشکی رنگ و لباس هایی است که رنگ تیره دارند. اگر لباس های مشکی و تیره با مایع لباسشویی مشکین تاژ شسته شوند، دیگر نیاز نخواهد بود نگران از بین رفتن و بور شدن رنگ آن باشید. این مایع لباسشویی حاوی مواد تثبیت کننده رنگ های تیره از جمله رنگ مشکی است که با ثابت نگه داشتن رنگ لباس، فقط لباس ها را تمیز می کند. پاک کنندگی این مایع بسیار قوی بوده و دیگر نیازی نیست در کنار آن از مواد شوینده دیگری استفاده شود. مایع لباسشویی مشکین تاژ به راحتی در بافت پارچه نفوذ می کند و تمامی لکه های موجود روی سطح لباس شما را تمیز می کند. همچنین داخل ترکیبات آن نرم کننده وجود دارد که شما را از ریختن نرم کننده های دیگر بی نیاز خواهد کرد. مایع های لباسشویی مشکین تاژ در چند بسته بندی مختلف به بازار عرضه می شود.

×12

توضیحات

اسپری پاک کننده اکتیو چند منظوره است و 700 میلی لیتر حجم دارد. محفظه نگهدارنده اکتیو از جنس پلاستیک و به صورت افشانه ای است که استفاده بسیار آسانی دارد. مایع تمیز کننده اکتیو به آسانی روی سطوح اسپری می شود و با استفاده از یک دستمال می تواند تمیزی سطوح را به دنبال داشته باشد. حجم 700 میلی لیتری اسپری اکتیو را می توان تا مدتی نه چندان کوتاه استفاده کرد. از قابلیت های اکتیو می توان به براق کنندگی، تمیز کنندگی، لکه زدایی، سفید کنندگی سطوح مختلف اشاره کرد. پس از استفاده از اسپری تمزکننده ی سطوح اکتیو هیچ گونه رد ولکی بر روی سطوح برجای نمی ماند. اکتیو برای برای تمیز کردن انواع و اقسام سطوح مانند سرویس های بهداشتی، سرامیک، کاشی، سینک ظرفشویی،اجاق گاز،سطوح مختلف چوبی و سطوح دیگر قابلیت استفاده دارد. برند اکتیو در زمینه تولید محصولات بهداشتی و شوینده مدتی است فعالیت دارد و کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصولات سبب محبوبیت آن در میان مصرف کنندگانش شده است. محصولات اکتیو دارای کد مجوز بهداشا از سازمان غذا و دارو هستند و این به معنی معتبر بودن این محصولات از نظر کیفیت است.

×20

توضیحات

گاز پاک کن 500 گرم تیرک استفاده از مایع گاز پاک کن ، یکی از کاربردی ترین روش های امروزی رفع جرم و آلودگی است. گاز یکی از وسیله هایی است که همیشه در معرض جرم و آلودگی ناشی از آشپزی می باشد. برای رفع این جرم ها می توان از مواد شوینده شیمیایی و غیر شیمیایی استفاده کرد. مایع گاز پاک کن یکی از این شوینده ها می باشد. مایع گاز پاک کن به دلیل داشتن تنوع بالا و نیز نوع ساختار و ویژگی های گسترده، یکی از بهترین مایعات ضد عفونی کننده و لکه بر است. فقط باید توجه داشته باشید، در خرید مایع گاز پاک کن باید چند نکته مهم را لحاظ فرمایید. مایع گاز پاک کن به دلیل داشتن ساختارهای گسترده و متفاوت، تنوع بالایی دارند. ویژگی هایی از قبیل بو، کارایی ، نوع جنس تمییز کننده و...

×12

توضیحات

پاک کننده چند منظوره نیم لیتری اتک، مناسب پاک کردن لکه های قوی و سرسختی است که به راحتی توسط شوینده های معمولی تمیز نمی شوند. این لکه ها می تواند لکه های چربی،دوده،مواد غذایی مانده،جرم و آلودگی و یا مواد شیمیایی پخش شده باشه. بدین منظور، پاک کننده چند منظوره معطر نیم لیتری اتک بدون آسیب رسانی به سطوح و با فرملاسیون ویژه طراحی و روانه بازار شده است و برای تمامی سطوح از جمله فلزی،چوبی،پلاستیکی و سنگی و تمام لوازم مانند: اجاق گاز،کابینت،سینک ظرفشویی، هود، یخچال و فریزر،ماکروویو،میز نهارخوری،چایی ساز،قهوه جوش،ماشین لباسشویی و ظرفشویی سرویس های بهداشتی قابل استفاده است. برای تمیزی و نظافت بیشتر سطوح شیشه ای و آینه ای استفاده از شیشه شوی نیم لیتری اتک توصیه می شود. به علت معطر بودن بودن این پاک کننده چند منظوره، پس از مصرف بوی خوبی را بر روی سطوح استشمام می گردد. پاک کننده چند منظوره معطر نیم لیتری اتک، دارای مهر استاندارد و فرمولاسیون به روز شده و تولید شده مطابق تمام ظوابط بهداشتی است ولی به منظور رعایت و حفظ بیشتر بهداشت شخصی، توصیه می شود تا از تماس آن با چشم و استنشاق مایع اسپری شده پرهیز شود.

×12

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت می توانند این کار را انجام دهند.شستشوی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهمترین کارهای روزمره است.مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند. شستن دست برای کاهش آلودگی ها و بیماری بسیار اهمیت دارد و این کار را از قدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم. تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده کرده است.

×15

توضیحات

برای پاک کردن یکسری از شیشه ها که نیازی به شیشه پاک کن ضد بخار یا ضد بو نیست می توان از شیشه پاک کن معمولی اکتیو استفاده کرد. این شیشه پاک کن بدون برجای گذاشتن اثر لک و چربی، به راحتی شیشه و آینه را پاک می کند. از این شیشه پاک کن می توان برای پاک کردن آینه، شیشه،شیشه ماشین و عینک استفاده کرد. این اسپری حاوی مواد روان کننده برای از بین بردن چربی و لکه های کثیف است و می تواند عمل پاک کردن شیشه را آسان تر کند. حجم این شیشه پاک کن خوشبو، 500 میلی لیتر است که به دلیل طراحی اسپری شکل آن، تا آخرین قطره هم قابل استفاده است. اکتیو از سال 1387 وارد بازار رقابت شد و به دلیل کیفیت بالا،فرمول،اسانس و بسته بندی متفاوت خیلی زود جای خود را در سبد خرید خانواده های ایرانی باز کرد. این شرکت محصولاتی مانند مایع سفید کننده،انواع صابون و مایع ظرفشویی، نرم کننده حوله و لباس و ... عرضه کرده است و به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل شده است.

×12

توضیحات

مورد استفاده برای هر نوع سطوح شیشه ای با کارایی فوق العاده. این شیشه پاک کن به راحتی هر نوع لکه و چربی را از سطوح شیشه ای پاک نموده و باعث براق نمودن آن شده و محیط را نیز خوشبو می نماید.

×24

توضیحات

این پودر مخصوص شست وشوی دستی می باشد و هنگام شست وشو کف فراوانی ایجاد میکند که به شستن بهتر لباس ها کمک میکند. این پودر با وجود ترکیبات باقدرت خوبی که در شست وشو دارد، رنگ لباسها را از بین نمیبرد. این پودر باعث ایجاد در خشندگی در لباس های سفید و رنگی میشود. قدرت پاک کنندگی بالای این پودر، باعث می شود تمامی لکه ها را از بین برده و لباس را تمیز میکند. پس از شست وشو، ضمن مشاهده تمیزی لباس، رایحه ی دلپذیر و ماندگار آن، حس خوشایندی را ایجاد خواهد کرد

×24

توضیحات

این پودر مخصوص شست و شوی دستی می باشد و هنگام شست و شو کف فراوانی ایجاد می کند که به شستن بهتر لباس ها کمک می کند. این پودر با وجود ترکیبات با قدرت خوبی که در شست و شو دارد، رنگ لباس ها را از بین نمی برد. این پودر باعث ایجاد درخشندگی در لباس های سفید و رنگی می شود. قدرت پاک کنندگی بالای این پود ، باعث می شود تمامی لکه ها را از بین برده و لباس را تمیز می کند. پس از شست و شو، ضمن مشاهده تمیزی لباس، رایحه دلپذیر و ماندگار آن، حس خوشایندی را ایجاد خواهد کرد.

×24

توضیحات

این پودر مخصوص شستشوی دستی می باشد و هنگام شستشو کف فراوانی ایجاد میکند که به شستن بهتر لباس ها کمک میکند. این پودر با وجود ترکیبات باقدرت خوبی که در شستوشو دارد، رنگ لباس ها را از بین نمیبرد. این پودر باعث ایجاد درخشندگی در لباس های سفید و رنگی میشود. قدرت پاک کنندگی بالای این پودر، باعث می شود تمامی لکه ها را از بین برده و لباس را تمیز میکند. پس از شستشو ، ضمن مشاهده تمیزی لباس، رایحه ی دلپذیر و ماندگار آن، حس خوشایندی را ایجاد خواهد کرد

×24

توضیحات

تمیزی و پاکیزگی لباس ها یکی از نکات مهمی است که در ظاهر افراد جلب توجه می کند. پودر ماشین لباسشویی سپید این تضمین را به شما می دهد که خیالتان از پاکیزه بودن لباس هایتان راحت باشد. این پودر برای شستشو انواع لباس و البسه با جنس های مختلف کاربرد دارد و آسیبی به بافت آن ها وارد نمی کند. یکی از ویژگی های بارز این محصول دارا بودن سه قابلیت سفید کنندگی،چربی زدایی و لکه زدایی به صورت هم زمان است. این پودر دارای رشته های صابون بوده و حاوی 5 آنزیم برای نتیجه دهی بهتر است. قابلیت لکه بری این پودر تا حدی بالاست که قادر است انواع لکه ناشی از مواد پروتئینی،نشاسته ای،چربی،مواد کربوهیدراتی،انواع سس،چای،قهوه،شکلات،بستنی و ..... را به راحتی از روی البسه شما پاک نماید. همچنین قدرت لکه بری و سفید کنندگی آن باعث می شود هنگام شستشو نیازی به سفیدکننده ها نداشته باشید.

×20

توضیحات

یک محصول آشنا و بسیار پر کاربرد در نظافت انواع سطوح. پودر تمیز کننده سطوح رخشا ساختار منحصر به فردی دارد که از دانه هایی بسیار ریز با فرمولاسیون مخصوص جهت تمیز کنندگی،سفید کنندگی،براق کنندگی و لکه زدایی تشکیل شده است. دانه های ریز و زبر این ماده به راحتی انواع لکه هایی که روی سطوح ثابت شده اند را پاک می کند و اثری درخشان و باور نکردنی بر جای می گذارد. این محصول علاوه بر درخشندگی یک ضدعفونی کننده قوی است که انواع لکه ها و آلودگی ها را از بین می برد و فضایی کاملا تمیز و درخشان ایجاد می کند. درب این محصول دارای یک پوشش کشویی است که برای جلوگیری از نفوذ آب می توان پس از هر بار استفاده آن را بست و از متراکم شدن پودر جلوگیری کرد. از رخشا می توانید در پاک کردن انواع سطوح مانند سرامیک و کاشی،توالت و دستشویی و حتی سینک ظرفشویی و اجاق گاز هم استفاده کنید و تاثیر فوق العاده آن را ببینید. رخشا یکی از محصولات شرکت پاکسان است که از مجموعه های بسیار قدیمی و شناخته شده در حوزه تولید انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی است.

×6

توضیحات

صابون یکی از کلیدی ترین ارکان تمیزی در هر خانه ای است. صابون های گلنار از قدیمی ترین صابون هایی هستند که برای شستشوی بدن و لباس مورد استفاده قرار میگرفتند. در گذشته از صابون حمام گلنار علاوه بر شستشوی بدن، در شستن موی سر هم استفاده میشده است.

×4
4 Litr

توضیحات

×12

توضیحات

×20

توضیحات

×12
750 gr

توضیحات

×12

توضیحات

اسپری چوب اکو اسپری تمیز کننده چوب اکو واش تمیزکردن سطوح چوبی و امدیاف مناسب است. این محصول فاقد مواد شیمیایی است و آسیبی به بافت چوب نمیزند. مبلمان چوبی و میز ناهارخوری چوبی ا ز وسایلی هستند که روزانه احتیاج به پاک سازی دارند و استفاده از این محصول برای پاک سازی آنها بسیار مناسب است.

×6
2500 gr

توضیحات

×12

توضیحات

لوله باز کن صاف یکی از بهترینمحلولهایلولهبازکن قوی برای رفع گرفتگی لوله ها درخانهمی باشد. این محلول شیمیایی با ترکیبات اسیدی که دارد، به راحتی تمام رسوبات، چربی ها و مواد زائد را در خود حل کرده و از بین می برد. می توانید از لوله بازکن صاف برای سینک ظرفشویی، چاه حمام، لوله آشپزخانه و سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. به طور کلی اگر لوله فاضلاب دچار گرفتگی متوسط تا شدید شده است، مایع لوله بازکن صاف به خوبی آن را رفع می کند. طریقه مصرف: باید مقدار مناسبی از مایع لوله بازکن را درون چاه فاضلاب در توالت، حمام، آشپزخانه و&hellip می ریزید. به مدت 15 الی 20 دقیقه صبر می کنید و بعد با آب، لوله یا چاه را شستشو دهید. چنانچه اهمیتی به این بازه زمانی ندهید و بگذارید محلول به مدت زیادی در لوله بماند، روند پوسیدگی و سوراخ شدن لوله فاضلاب شما سریعتر می شود.

×12

توضیحات

14 kg

توضیحات

×50

توضیحات

×14

توضیحات

پودر در احجام بالا مخصوص هتل ها رستوران ها بیمارستان ها

×18
18 Litr

توضیحات

20 Litr

توضیحات

×4
4 Litr

توضیحات

10 kg

توضیحات

×4
4 Litr

توضیحات

×4
4 Litr

توضیحات

10 Litr

توضیحات

×12
1 Litr

توضیحات

×300

توضیحات

شامپو هتلی 30 گرمی ایوان مناسب برای کلیه هتل ها و میهمان سراها است. شرکت ایوان این شامپو را متناسب با میزان مصرف مسافران تهیه می کنند و به هتل ها عرضه می دارند. این شامپوها در حجم های کوچک برای جابجایی آسان و هم چنین به دلیل مصرف اندک تهیه شده اند تا از باقی ماندن و بی مصرف شدن آنها جلوگیری شود. این نمونه از شامپو 30 گرمی به دلیل دقت در امر تولید با کیفیت،توانسته نظر هتل ها و مسافران را به خود جلب نماید و فروش گسترده ای را در بازار ایران به همراه داشته باشند.

×400

توضیحات

استفاده از صابون های تک نفره در هتل ها علاوه بر به صرفه بودن از اسراف و به هدر رفتن مواد شوینده جلوگیری می کند. صابون هتلی 15 گرمی پژمان به گونه ای است که برای یک الی دو بار مصرف هر فرد مناسب است. صابون هتلی 15 گرمی پژمان با بسته بندی سلفونی در تعداد 400 عدد در کارتن ارائه می شود.

×400

توضیحات

صابون هتلی پیروز از پرطرفدارترین محصولات هتلی است. این محصول حاوی روغن نارگیل است که به نرمی و لطافت پوست شما کمک می کند. صابون هتلی پیروز، قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.

توضیحات

×4

توضیحات

×30

توضیحات

این محصول با قدرت فوق العاده و با فرمولاسیون جدید طی یک واکنش شیمیایی باعث باز شدن سریع لوله های فاضلاب،دستشویی،حمام و آشپزخانه و غیره شده و بوی نامطبوع را از بین می برد و هیچ گونه صدمه ای به لوله ها وارد نمی کند.

×24

توضیحات

این پودر مخصوص شستشوی دستی می باشد و هنگام شستشو کف فراوانی ایجاد میکند که به شستن بهتر لباس ها کمک میکند. این پودر با وجود ترکیبات باقدرت خوبی که در شستشو دارد، رنگ لباسها را از بین نمی برد. این پودر باعث ایجاد درخشندگی در لباس های سفید و رنگی میشود. قدرت پاک کنندگی بالای این پودر، باعث می شود تمامی لکه ها را از بین برده و لباس را تمیز میکند. پس از شستشو، ضمن مشاهده تمیزی لباس، رایحه ی دلپذیر و ماندگار آن، حس خوشایندی را ایجاد خواهد کرد

×24

توضیحات

پودر ماشین سپید 3 پلاس 500 گرمی کف کنترل شده که مانع از سرازیر شدن کف دستگاه می شود. فرمولاسیون آن مانع از ایجاد رسوب بر روی قطعات فلزی ماشین لباسشویی شده و عمر مفید آن را افزایش می دهد. این محصول دارای آنزیم پروتئاز برای زدودن لکه های پروتئینه مانند خون،شیر،تخم مرغ و ..... می باشد. محتوای اپتکیال برایتنر جهت افزایش درخشان کنندگی پارچه های سفید به کار می رود.

×12

توضیحات

1- لکه بر بسیار قوی با اکسیژن فعال 2- لکه بر قوی لکه های تازه ایجاد شده بر روی لباس های سفید و رنگی 3- محافظ رنگ پارچه های رنگی 4- محافظ الیاف و تار و پود لباس های سفید و رنگی 5- سفید کننده پارچه های سفید 6- امکان استفاده در ماشین لباسشویی یا شستشو به صورت دستی

×12
1000 gr

توضیحات

این محصول با قدرت فوق العاده و با فرمولاسیون جدید طی یک واکنش شیمیایی باعث باز شدن سریع لوله های فاظلاب،دستشویی،حمام و آشپزخانه و غیره شده و بوی نامطبوع را از بین می برد و هیچ گونه صدمه ای به لوله ها وارد نمی کند.

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت می توانند این کار را انجام دهند. شستشوی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهم ترین کارهای روزمره است. مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند.شستن دست ها برای کاهش آلودگی ها و بیماری ها بسیار اهمیت دارد و این کار را از قدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم. تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده کرده است.

×12

توضیحات

اگر به دنبال یک ماده ی تمیز کننده هستید که به همراه یک دستمال بتوان تمام خانه را تمیز کرد، اسپری چند منظوره اکتیو همه این کارها را با هم انجام می دهد. این اسپری همانطور که از نامش پیداست برای تمیز کردن و ضدعفونی بیشتر سطوح قابل استفاده است. در اطراف ما و بر روی تمام وسایل خانه و محل کار هزاران موجود ریز در رفت و آمد هستند، موجوداتی که می توانند بیماری را به ما منتقل کنند که راه مقابله با آنها استفاده از مواد شوینده قوی و ضدعفونی کننده است. با اسپری چند منظوره اکتیو می توان کف و روشویی سرویس بهداشتی و حمام،سینک آشپزخانه، سرامیک، دیواره های رنگ روغن و بیشتر قسمت های یک خانه را به بهترین شکل تمیز کرد و علاوه بر خوشبو شدن فضا، از شر میکروب ها خلاص شد. این اسپری به صورت پمپی و با حجم 700 میلی لیتر تولید شده است. چند منظوره اکتیو به راحتی لک ها را برطرف می کند و اثری از آن روی سطح اسپری شده باقی نمی ماند. اکتیو از سال 1387 وارد بازار رقابت شد و به دلیل کیفیت بالا،فرمول،اسانس و بسته بندی متفاوت خیلی زود جای خود را در سبد خرید خانواده های ایرانی باز کرد. این شرکت محصولاتی مانند مایع سفید کننده،انواع صابون و مایع ظرفشویی،نرم کننده حوله و لباس و..... عرضه کرده است و به یکی از بهترین ها در این زمینه تبدیل شده است.

Tamiz dishwashing liquid 20liters
20 Litr

توضیحات

مایع ظرفشویی،مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد.مایع ظرفشویی ماده مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آن ها را ضدعفونی کنید. مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد.فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد.مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

×4

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت می توانند این کار را انجام دهند.شستشوی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهمترین کارهای روزمره است.مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند.شستن دست برای کاهش آلودگی ها و بیماری ها بسیار اهمیت دارد و این کار را ازقدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم. تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده ای کرده است.

توضیحات

مایع ظرفشویی، مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد.مایع ظرفشویی ماده ای مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آن ها را ضدعفونی کنید. مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالای دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

×24

توضیحات

این پودر مخصوص شستشوی دستی می باشد و هنگام شستشو کف فراوانی ایجاد میکند که به شستن بهتر لباسها کمک میکند. این پودر با وجود ترکیبات باقدرت خوبی که در شستشو دارد، رنگ لباس ها را از بین نمیبرد. این پودر باعث ایجاد درخشندگی در لباس های سفید و رنگی میشود. قدرت پاک کنندگی بالای این پودر، باعث می شود تمامی لکه ها را از بین برده و لباس را تمیز میکند. پس از شستشو، ضمن مشاهده تمیزی لباس، رایحه ی دلپذیر و ماندگار آن، حس خوشایندی را ایجاد خواهد کرد

×12

توضیحات

شیشه شوی اتک دارای قدرت تمیزکنندگی بالایی است و برای پاک کردن انواع لکه های ناشی از گرد و غبار ، باران، آلودگی های محیطی و انواع لکه های چربی به کار می رود. به کمک فرمولاسیون منحصر به فرد این شیشه پاک کن، پس از پاک کردن سطوح شیشه ای، شیشه پاک کن به سرعت از روی شیشه تبخیر می شود و ردی از شیشه پاک کن بر روی شیشه باقی نمی ماند. هم چنین برای پاک کردن سطوح صیقلی دیگری مانند آینه و برخی طلق ها و به طور کلی هر گونه سطوح شیشه ای موجود در محل کار مانند: میزها ، گلدان های تزیینی، شیشه سکوریت و... با خیالی آسوده از نتیجه کار میتوان از شیشه شوی اتک استفاده کرد.

×24

توضیحات

محتوای 500گرم می باشد این شوینده قدرت فوق العاده ای در از بین بردن لکه های چربی و چرک روی لباس ها دارد.

10 Litr

توضیحات

مایع ظرفشویی، مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید.مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و باصرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

×12

توضیحات

مایع ظرفشویی سیلور 750 گرم اکتیو این مایع شوینده قدرت پاک کنندگی لکه زدایی ، چربی زدایی و براق کنندگی زیادی دارد که با مصرف کمی از آن شاهد آثار خوب آن بر روی ظرف هایتان خواهید بود. این مایع ظرف شویی غلیظ و باصرفه بوده و قدرت کف کنندگی آن سبب کمتر استفاده کردن از مایع برای شست و شو خواهد شد. این نوع مایع ظرف شویی اکتیو در سایزهای مختلف تولید شده است و میتوانید برای جهت مصارف خانگی ، اداری، رستوران، تالار ، هتل، سالن های غذا خوری و ... از آن استفاده کنید.

×24

توضیحات

پودر ماشین آرن کف کنترل شده که مانع از سرازیر شدن کف از دستگاه می شود. فرمولاسیون آن مانع از ایجاد رسوب بر قطعات فلزی ماشین لباسشویی شده و عمر مفید آن را افزایش می دهد. این محصول دارای آنزیم پروتئاژ برای زدودن لکه های پروتئینه مانند خون،شیر،تخم مرغ و .... می باشد. محتوای اپتیکال پرایتنر جهت افزایش درخشان کنندگی پارچه های سفید به کار می رود.

×24

توضیحات

این پودر مخصوص شستشوی دستی می باشد و هنگام شستشو کف فراوانی ایجاد میکند که به شستن بهتر لباسها کمک میکند. این پودر با وجود ترکیبات باقدرت خوبی که در شستشو دارد، رنگ لباس ها را از بین نمی برد. این پودر باعث ایجاد در خشندگی در لباس های سفید و رنگی میشود. قدرت پاک کنندگی بالای این پودر، باعث می شود تمامی لکه ها را از بین برده و لباس را تمیز میکند. پس از شستشو ، ضمن مشاهده تمیزی لباس، رایحه دلپذیر و ماندگار آن، حس خوشایندی را ایجاد خواهد کرد

×10

توضیحات

پودر شستشو مخصوص هتل بیمارستان ها ارگانها و رستورانها به صرفه

توضیحات

مایع ظرفشویی، مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید.مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

10 Litr

توضیحات

×24
500 gr

توضیحات

×100
Rahgosha tube opener 70g

توضیحات

×15

توضیحات

مایع ظرفشویی، مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید.مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در راحیه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان میتوانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد.فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

×24

توضیحات

پودر ماشین لباسشویی آبان 500 گرمی کف کنترل شده که مانع از سرازیر شدن کف از دستگاه می شود. فرمولاسیون آن مانع از ایجاد رسوب بر روی قطعات فلزی ماشین لباسشویی شده و عمر مفید آن را افزایش می دهد. این محصول دارای آنزیم پروتئاز برای زدودن لکه های پروتئینه مانند خون،شیر،تخم مرغ و ... می باشد. محتوای اپتیکال برایتنر جهت افزایش درخشان کنندگی پارچه های سفید به کار می رود.

توضیحات

مایع ظرفشویی، مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید. مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنرا خریداری کنید . این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

10 Litr

توضیحات

×24

توضیحات

این پودر مخصوص شستشوی دستی می باشد و هنگام شستشو کف فراوانی ایجاد میکند که به شستن بهتر لباس ها کمک میکند. این پودر با وجود ترکیبات باقدرت خوبی که در شستشو دارد، رنگ لباس ها را از بین نمیبرد. این پودر باعث ایجاد درخشندگی در لباس های سفید و رنگی میشود. قدرت پاک کنندگی بالای این پودر، باعث می شود تمامی لکه ها را از بین برده و لباس را تمیز میکند. پس از شستشو، ضمن مشاهده تمیزی لباس، رایحه ی دلپذیر و ماندگار آن، حس خوشایندی را ایجاد خواهد کرد

×6

توضیحات

شیشه شوی دارای قدرت تمیز کنندگی بالایی است و برای پاک کردن انواع لکه های ناشی از گرد و غبار ، باران، الودگی های محیطی و انواع لکه های چربی به کار می رود. به کمک فرمولاسیون منحصر به فرد این شیشه پاک کن ، پس از پاک کردن سطوح شیشه ای، شیشه پاک کن به سرعت از روی شیشه تبخیر می شود و ردی از شیشه پاک کن بر روی شیشه باقی نمی ماند. هم چنین برای پاک کردن سطوح صیقلی دیگری مانند آینه و برخی طلق ها و به طور کلی هر گونه سطوح شیشه ای موجود در محل کار مانند: میزها، گلدان های تزیینی، شیشه سکوریت و... با خیالی آسوده از نتیجه کار! میتوان از شیشه شوی استفاده کرد.

×24

توضیحات

پودر ماشین لباسشویی هوبو به خوبی لک ها و آلودگی ها را از روی لباس ها پاک کرده و حتی در آب سرد نیز امکان فعالیت را دارا می باشد. قابلیت چربی زدایی این پودر بسیار بالا است و سخت ترین لکه ها را به راحتی و بدون بر جای گذاشتن هیچگونه ردی از بین می برد. این پودر لباسشویی با قطعات ماشین لباسشویی نیز سازگار بوده و هیچگونه آسیبی به آن وارد نخواهد کرد تا عمر آن کم شود.

×1

توضیحات

×24

توضیحات

این پودر مخصوص شستشوی دستی می باشد و هنگام شستشو کف فراوانی ایجاد می کند که به شستن بهتر لباس ها کمک می کند. این پودر با وجود ترکیبات با قدرت خوبی که در شستشو دارد، رنگ لباس ها را از بین نمیبرد. این پودر باعث ایجاد درخشندگی در لباس های سفید و رنگی میشود. قدرت پاک کنندگی بالای این پودر، باعث می شود تمامی لکه ها را از بین برده و لباس را تمیز میکند. پس از شستشو، ضمن مشاهده تمیزی لباس، رایحه ی دلپذیر و ماندگار آن، حس خوشایندی را ایجاد خواهد کرد

×12

توضیحات

استفاده از مایع گاز پاک کن ، یکی از کاربردی ترین روش های امروزی رفع جرم و آلودگی است. گاز یکی از وسیله هایی است که همیشه در معرض جرم و آلودگی ناشی از آشپزی می باشد. برای رفع این جرم ها می توان از مواد شوینده شیمیایی و غیر شیمیایی استفاده کرد. مایع گاز پاک کن یکی از این شوینده ها می باشد. مایع گاز پاک کن به دلیل داشتن تنوع بالا و نیز نوع ساختار و ویژگی های گسترده، یکی از بهترین مایعات ضد عفونی کننده و لکه بر است. فقط باید توجه داشته باشید، در خرید مایع گاز پاک کن باید چند نکته مهم را لحاظ فرمایید. مایع گاز پاک کن به دلیل داشتن ساختارهای گسترده و متفاوت، تنوع بالایی دارند. ویژگی هایی از قبیل بو ، کارایی ، نوع جنس تمییز کننده و...

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت می توانند این کار را انجام دهند. شستوشی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهمترین کارهای روزمره است.مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند. شستن دست برای کاهش آلودگی ها و بیماری ها بسیار اهمیت دارد و این کار را از قدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم. تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده کرده است.

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت می توانند این کار را انجام دهند. شستشوی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهمترین کارهای روزمره است. مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند. شستن دست برای کاهش آلودگی ها و بیماری ها بسیار اهمیت دارد و این کار را از قدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم. تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده کرده است.

توضیحات

شیشه شوی آتی دارای قدرت تمیزکنندگی بالایی است و برای پاک کردن انواع لکه های ناشی از گرد و غبار ، باران، الودگی های محیطی و انواع لکه های چربی به کار می رود. به کمک فرمولاسیون منحصر به فرد این شیشه پاک کن ، پس از پاک کردن سطوح شیشه ای، شیشه پاک کن به سرعت از روی شیشه تبخیر می شود و ردی از شیشه پاک کن بر روی شیشه باقی نمی ماند. هم چنین برای پاک کردن سطوح صیقلی دیگری مانند آینه و برخی طلق ها و به طور کلی هر گونه سطوح شیشه ای موجود در محل کار مانند: میزها، گلدان های تزیینی، شیشه سکوریت و... با خیالی آسوده از نتیجه کار میتوان از شیشه شوی آتی استفاده کرد.

توضیحات

آب ژاول برای گند زدایی و بو زدایی به کار میبرند. از این ماده در صنعت به عنوان رنگ زدا و سفید کننده پارچه و خمیر کاغذ استفاده می شود. در خانه ها برای ضدعفونی کردن و سفید کردن رخت ها به هنگام رختشویی از آب ژاول استفاده می کنند. این محلول با نام های گوناگون در بازار به فروش میرسد.

×4

توضیحات

مایع دستشویی جزو بهداشتی ترین سیستم های شستشو است که تمام افراد در هر شرایط راحت می توانند این کار را انجام دهند. شستشوی دست ها برای حفظ سلامتی ما از مهمترین کارهای روزمره است. مایع دستشویی یکی از مهمترین شوینده ها برای تمام روز دست های ماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشیم تا این شوینده کیفیت زیادی داشته باشد و به ما و پوست ما آسیبی نرساند. شستن دست برای کاهش آلودگی ها و بیماری ها بسیار اهمیت دارد و این کار را از قدیم با صابون در انواع مختلف انجام می دادیم. تولید مایع دستشویی به بهداشت عمومی کمک فوق العاده کرده است.

×4

توضیحات

مایع ظرفشویی،مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد.مایع ظرفشویی ماده مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید. مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

Tamiz dishwashing liquid 10liters
10 Litr

توضیحات

مایع ظرفشویی، مایعی شوینده برای شستشوی ظروف است که البته موارد استفاده و پاک کنندگی زیادی دارد. مایع ظرفشویی ماده مولد کف است که با تولید کف کمک می کند تا شما راحت تر بتوانید چربی ها و بقایای مواد غذایی از ظرف های خود پاک کرده و در واقع آنها را ضدعفونی کنید. مایع ظرفشویی انواع مختلفی دارد و در رایحه ها و حجم های مختلف تولید شده اند که با توجه به نیازتان می توانید آنها را خریداری کنید. این مایع ظرفشویی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و این نکته سبب سهولت کار شما خواهد شد. فرمول دقیق شیمیایی این مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها و لکه ها را سریع و به طور کامل از روی تمام سطوحی که انتظار دارید پاک خواهد کرد. مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه است و کمک خوبی به اقتصاد خانواده شما خواهد بود.

توضیحات

قرص ماشین ظرفشویی پریل مدل گلد دارای بسته بندی 32 عددی است. بسته بندی پریل به طور کلی 608 گرم است. از قابلیت ها و ویژگی های مهم قرص پریل می توان به چربی زدایی،لکه زدایی و جرم گیری قوی آن اشاره کرد. قرص ماشین ظرفشویی پریل دو رنگ و دو طرفه است که یک سمت آن قرمز و سمت دیگر آن آبی است که هر کدام عملکرد خاص خود را دارند که به طور حتم در بالابردن قابلیت های قرص تاثیرگذار هستند. پریل فاقد فسفات است و قادر است سخت ترین لکه های چربی ،تکه های سوخته غذا و تکه های چسبیده سخت و کهنه را به راحتی از روی ظروف پاک و تمیز کند. در ضمن قرص ظرفشویی پریل هیچگونه رسوبی بر روی ظرف و حتی قسمت های داخلی ماشین ظرفشویی باقی نمی گذارد. با قرص ماشین ظرفشویی پریل می توانید به تمیزی ظروف اطمینان داشته باشید و جالب است بدانید مصرف قرص ظرفشویی پریل به تنهایی کافی است و دیگر به استفاده از مواد اضافه همراه با قرص نیازی نیست.قرص های ظرفشویی پریل به دلیل برخورداری از فرمولی پیشرفته،انتخاب ایدئالی برای تمیز کردن انواع ظروف است. قرص پریل، بدون فسفر است و از سودا در ساخت آن استفاده شده است که به درخشش هر چه بیشتر ظروف کمک می کند.

توضیحات

آب ژاول را برای گندزدایی و بوزدایی به کار میبرند. از این ماده در صنعت به عنوان رنگزدا و سفید کننده پارچه و خمیر کاغذ استفاده میشود. در خانه ها برای ضدعفونی کردن و سفید کردن رخت ها به هنگام رختشویی از آب ژاول استفاده میکنند.

×4

توضیحات

آب ژاول را برای گند زدایی و بو زدایی به کار میبرند. از این ماده در صنعت به عنوان رنگ زدا و سفید کننده پارچه و خمیر کاغذ استفاده میشود. در خانه ها برای ضدعفونی کردن و سفید کردن رخت ها به هنگام رختشویی از آب ژاول استفاده می کنند.

×12
500 ML

توضیحات