مرتب سازی بر اساس:
  • پرفروش ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • انتخاب من
×1

توضیحات

برنج هاشمی اشرافی از شالیزارهای مرغوب غرب گیلان تهیه شده واز رنگ و پخت عالی برخوردار است این برنج 100 درصد هاشمی می باشد.

×1

توضیحات

این برنج پس از تولید، نیم دانه آن جدا شده ودر دستگاه بوجار و سورتینگ می شود.

×1

توضیحات

برنج دم سیاه امپراطور یکی از برنج های با کیفیت و مرغوب ایرانی است که فقط در استان گیلان کشت می شود. و به دلیل محدود بودن قیمت بالایی دارد. این برنج بصورت متوسط 7/5 میلیمترو عرض 1/87 میلیمتر است که بعد از پخت طول آن به 12/15 میلیمتر خواهد رسید .بعد از این توضیح مختصر باید بدانید طبخ غذاهای مختلف با برنج دم سیاه بقدری دارای عطر و بوی خاص است، این برنج دم سیاه بعد از پخت بالاتر 12 میلی تر قد میکشد، این در حالیست طول دانه خام آن بین 7 تا 8 میلی متر است. وبعد از پخت بصورت یکدست دانه بلند و قلمی و عطر قوی و خوش طعم است.برنج دم سیاه امپراطور به واسطه پخت و عطر خوبی که دارد، از پرفروشهای برنجهای ایرانی است، فورفود این برنج را به کسانی که میخواهند طعم خاص و ویژهای بعد پخت برنج خود تجربه کنند پیشنهاد میدهد

×1
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1

توضیحات

برنج هاشمی عطری در مازندران کشت می شود ودارای عطر می باشداین برنج ارگانیک است ودر دستگاه سورتینگ نیم دانه آن از محصول جداسازی می شود .

×1

توضیحات

برنج ايرانی نگين دابو 5 دايره (10 كيلو)

×1
10 kg

توضیحات

×1

توضیحات

وزن خالص برنج ایرانی صدری فجر: 10 کیلوگرم است وشیوه نگهداری آن بهتراستدرجای خشک و خنک نگهداری شود. برنج صدریمناسب برای:مصرف روزانه خانوار،مجالس و رستورانها است سایر توضیحات:یکی از مرغوبترین برنجهای شمال کشور که در استانهای گیلان، مازندران و گلستان کشت، داشت و برداشت میشود، برنج صدری نام دارد. در دو استان گیلان و گلستان، از آنجایی که برنج کشت دوم یافت نمیشود و همچنین دیررس بودن این محصول، برنج صدری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.برنج امساله فجر از برنجهای پرمحصول است که از شالی منطقه علی آباد گرگان تهیه میشود و با توجه به اینکه بصورت سنتی عمل میآید لعاب زیادی ندارد و پخت خوبی میدهد. خرید برنج صدری فجر از برند نیک منش را به کسانی که بدنبالکیفیت عالی،عطر و طعم خوب وپخت بالا هستند توصیه میکنیم.

×1

توضیحات

برنج ایرانی جواهری آستانه از ترکیب 33 درصد شیرودی تالش و 67 درصد هاشمی تالش است. این برنج به علت اینکه در کنارهم پخت یکسان داشته باشد ازشلتوک با شرایط خاص آزمایشگاهی و یک رطوبت خاص خشک میشود. برنج جواهری آستانه بهتر است در جای خشک و خنک نگهداری شود و تا 2 سال قابلیت نگهداری دارد. این برنج مناسب خانوارها و رستورانها است، که دارای پخت عالی و مجلسی است خرید برج ایرانی جواهری آستانه از سایت فورفود بصورت عرضه مستقیم از تره بار صورت میگیرد که هم در تهران و هم شهرستانها ارسال خواهد شد.

×1
khoshpokht persian rice
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1
Khoshbakht persian rice
10 kg

توضیحات

×1
bakhshayesh indian rice
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1
smoked firewood Persian rice
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1
Khatereh Indian rice
10 kg

توضیحات

×1
10 kg

توضیحات

×1

توضیحات

برنج ایرانی هاشمی عطری که از شالیزارهای شرق گیلان تولید شده به علت اینکه یکسال مزرعه در آیش به سر برده است این برنج از عطر بخصوصی برخورداراست. .برنج هاشمی عطری به دلیل ویژگیهای بارزی مانند عطر و طعم دلنشین، قد مناسب و چشم نواز و همچنین ارزش غذایی بالا، در سفره خانوادههای ایرانی، رستورانها و شرکتها طرفداران خاص خود را دارد اگر از ظاهر، عطر و بوی برنج هاشمی عطری بگذریم نوبت به ارزش غذایی برنج هاشمی میرسد.برنج هاشمی عطری ارزش غذایی بالایی دارد، این نوع برنج دارای مقدار قابل توجهی ویتامین های گروه بی B و مواد های معدنی مانند آهن، پتاسیم و فسفر و همچنین فیبر، پروتئین است. به همین دلیل میتوان برنج هاشمی را بعنوان یک منبع غذایی سالم و مغذی، در تامین انرژی و تغذیه مناسب برای بدن مورد استفاده قرار داد.

×1

توضیحات

برنج دونوج بصورت ارگانیک می باشد و بعد از کشت اول بصورت دستپاش در مزرعه کاشته می شود وبه علت اینکه هیچ گونه سمومی استفاده نمی شود از پخت عالی و غذایی سالم برخوردار است.

×1
Sadri Hajat Persian rice
10 kg

توضیحات

×1
Mozhde Indian rice
10 kg

توضیحات